Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Święto myśliwych w Ostródzie. Za nami targi Hubertus Arena

Targi Myśliwskie Hubertus Arena. Fot. organizatorzy

W kompleksie Expo Mazury zakończyły się targi myśliwskie Hubertus Arena. Na odwiedzających czekały liczne atrakcje, m.in. pokaz wabienia zwierzyny, warsztaty strzelnicze i wystawa psów myśliwskich.

Wystawcy brali udział w spotkaniach z przedstawicielami firm z polskiego rynku myśliwskiego. Swoją ofertę prezentowali też kontrahentom z zagranicy. Wśród odwiedzających targi byli pośrednicy handlowi działający w Polsce oraz poza granicami kraju, jak również koła łowieckie i myśliwi z całej Europy.

Na miejscu byli także wystawcy, którzy mieli propozycje dla miłośników ogrodów. Zwiedzających nie brakowało, nawet tych, którzy nie mieli już miejsca na nowe nasadzenia, a mimo to przychodzili po to, żeby chociaż popatrzeć.

Uzupełnieniem targów były panele dyskusyjne, bezpośrednie spotkania z przedstawicielami poszczególnych gałęzi handlu oraz obecność ekspertów i specjalistów w dziedzinie rynku myśliwskiego.

Na targach Hubertus Arena były Izabela Malewska i Dorota Grzymska.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Szczegółowy harmonogram targów dostępny tutaj.

Źródło: hubertusarena.pl
Redakcja: A. Dybcio/B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w myśliwi, targi myśliwskie, Hubertus Arena
Mięso z upolowanych dzików marnuje się w chłodniach. Myśliwi powiatu olsztyńskiego winą obarczają zbyt długie badania na obecność wirusa ASF

Zdaniem myśliwych procedury, związane z badaniem dzików na obecność wirusa ASF i pasożytów są za długie długie. To sprawia, że mięso w chłodni psuje się. Dariusz...

Zamknij
RadioOlsztynTV