JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Susz gości najlepszych w Polsce triathlonistów

Mistrzostwa Polski w triathlonie – Susz 2018. Fot. Krzysztof Pakulnicki

Marta Łagownik z Gdańska została Mistrzynią Polski w Triathlonie kobiet na dystansie sprinterskim. Zawody od 27 lat rozgrywane są w Suszu.

Mistrzyni wbiegła na metę tuż przed olimpijką z Pekinu Martą Cześnik, która reprezentuje klub ze Szczecina. Panie pokonały dystans sprinterski – czyli 750 metrów pływania, 20 kilometrów jazdy rowerem i 5 kilometrów biegu, w czasie – nieco ponad godzinę.

W Suszu byli dziennikarze Radia Olsztyn – Izabela Malewska i Marek Michalski

00:00 / 00:00

W tegorocznym Susz Triathlon 2018 bierze udział 1300 zawodników. Jutro w Suszu będą rozgrywane Mistrzostwa Polski elity na dystansie sprinterskim.

Mistrzostwa Polski w triathlonie – Susz 2018. Wywiad przeprowadzają dziennikarze Radia Olsztyn – Izabela Malewska i Marek Michalski. Fot. Krzysztof Pakulnicki

Marta Łagownik z Gdańska została Mistrzynią Polski w Triathlonie kobiet na dystansie sprinterskim. Tuż po zakończeniu zawodów z nową mistrzynią rozmawiał na mecie Marek Michalski. Fot. Krzysztof Pakulnicki

Autor: W.Chromy
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w Mistrzostwa Polski, Marek Michalski, Izabela Malewska
Małgorzata Jasińska i Maciej Bodnar najlepsi w czasówce wokół Pól Grunwaldu

Znakomita informacja dla kibiców z Warmii i Mazur napłynęła z Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym, które rozgrywane są w Grunwaldzie i Ostródzie. Tytuł mistrzyni Polski w...