Śmiertelny wypadek na drodze Działdowo-Mława. Zginął kierowca ciężarówki
Uwaga kierowcy, zablokowana jest droga wojewódzka nr 544 na odcinku Działdowo-Mława. W okolicach miejscowości Iłowo Osada przy zjeździe w kierunku Mławki zderzyły się dwie ciężarówki.
Jak przekazała nam policja, jeden z kierowców zginął na miejscu.
Na łuku drogi kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w naczepę jadącego prawidłowo innego pojazdu ciężarowego marki Scania. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący pierwszym z pojazdów, 57-letni mieszkaniec Ciechanowa
– powiedziała aspirant Justyna Nowicka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.
Po wypadku droga została zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy dla pojazdów jadących w kierunku Mławy w Iłowie-Wsi na Białuty w kierunku drogi S7. Dla jadących z Mławy w kierunku Działdowa, objazd w Mławie na dzielnicę Przemysłową w kierunku tzw. starej siódemki.
Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski/A. Niebojewska