Są ranni po zderzeniu dwóch aut w Olsztynie. Zostały uszkodzone auta, kiosk i sygnalizator
Dwie osoby ranne, uszkodzone dwa samochody, budynek, kiosk i sygnalizator świetlny. To skutki porannego wypadku w Olsztynie.
Na skrzyżowaniu ulic Kołobrzeskiej i Dworcowej zderzyły się dwa samochody. Jak powiedział sierżant Andrzej Jurkun z olsztyńskiej policji, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi 21-latka nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w dostawczego mercedesa.
Kobieta kierująca audi i jej pasażer z obrażeniami trafili do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.
Autor: A.Socha
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
















