Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ryszard Kuć nie jest już wiceprezydentem Olsztyna

Fot. Przemysław Getka

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz odwołał z funkcji swojego zastępcę Ryszarda Kucia. Wcześniej stracił on rekomendację Platformy Obywatelskiej.

Informację o odwołaniu wiceprezydenta potwierdził Patryk Pulikowski z biura prasowego Urzędu Miasta.

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz odwołał Ryszarda Kucia z funkcji swojego zastępcy. Do czasu przedstawienia kandydatury i zaakceptowania w zarządzie miasta pracować będą dwie zastępczynie prezydenta Ewa Kaliszuk i Halina Zaborowska-Boruch.

00:00 / 00:00

Odwołanie z funkcji wiceprezydenta Olsztyna Ryszarda Kucia nastąpiło po tym, jak Platforma Obywatelska cofnęła jego rekomendację. Ryszard Kuć był wiceprezydentem miasta od sierpnia 2016 roku. Odpowiadał między innymi za transport i komunikację w stolicy Warmii i Mazur.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, odwołanie, Platforma Obywatelska, Piotr Grzymowicz, wiceprezydent, Ryszard Kuć, wiceprezydent Olsztyna, Patryk Pulikowski, Halina Zaborowska-Boruch i mjr Jarosław Witek, Ewa Kaliszuk
Kursy tramwaju nr 2 zawieszone

Pasażerów komunikacji miejskiej w Olszynie czekają dziś utrudnienia. Zamiast tramwaju linii nr 2 wprowadzona zostanie komunikacja zastępcza. Jak informuje Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie,...

Zamknij
RadioOlsztynTV