Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ratusz w Elblągu wprowadza obsługę on-line. Sprawdź, co możesz załatwić

Fot. Pixabay.com

Wizytę w Referacie Obsługi Kierowców w Elblągu będzie można umówić przez Internet. Ma to usprawnić obsługę i zmniejszyć kolejki, które tworzyły się przed urzędem.

Wszystko ma się zmienić za sprawą umówienia wizyty on-line.  Aby to zrobić należy wejść na stronę internetową bezkolejki.eu/umelblag  i wybrać interesującą nas sprawę do załatwienia: odbiór dowodu rejestracyjnego, rejestrację, wyrejestrowanie, zgłoszenie sprzedaży czy inne sprawy związane z pojazdami.

Następnie musimy wybrać termin wizyty poprzez wskazanie dnia i godziny. Należy podać także swoje dane: imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail, a na końcu potwierdzić rezerwację. Potwierdzenie rezerwacji otrzymamy na podany e-mail.

Ta dodatkowa forma rejestracji w Referacie Obsługi Kierowców w Elblągu wprowadzona została od 15 lipca. Osoby niekorzystające z Internetu nadal mogą umówić się na wizytę w Referacie Obsługi Kierowców telefonicznie

 

Autor: A. Pastuszka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, internet, ratusz
„O tych ofiarach nie możemy zapomnieć”. 77 lat temu oddziały UPA barbarzyńsko wymordowała Polaków na Wołyniu

11 lipca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na polskich obywatelach. 77 lat temu UPA przy współudziale ludności ukraińskiej zaatakowała 99...

Zamknij
RadioOlsztynTV