Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rafał Świątkowski: miłość do ogrodów wyssałem z mlekiem matki

Rafał Świątkowski właściciel Abies-Ogrody. Fot. B. Świerkowska-Chromy

Gościem Leszka Cimocha w audycji Po Pierwsze Gospodarka był Rafał Świątkowski właściciel Abies-Ogrody z Wójtowa. Firma zajmuje się projektowaniem, aranżowaniem oraz pielęgnacją zieleni.

W Abies-Ogrody można kupić drzewa i krzewy ozdobne, materiały i małą architekturę ogrodową. Firma działa na rynku od od 1995 roku i odnosi coraz większe sukcesy. Zajmuje się kompleksowym urządzaniem terenów zieleni od projektu po jego realizację. Abies ma wieloletnie doświadczenie w branży. Jej pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach, sympozjach i targach ogrodniczych pogłębiając swoją wiedzę i wprowadzając nowe trendy i ciekawe rozwiązania w realizacjach terenów zieleni.

Projektujemy ogrody. Zleceń jest dużo. Klienci zrozumieli, że pewne rzeczy trzeba zrobić raz i nie wracać do nich (…) To praca moja i moich ludzi. Zatrudniam siedem osób. Pomagają nam urządzenia (…) Miłość do ogrodów wyssałem z mlekiem matki (…)

– powiedział Rafał Świątkowski.

Jak mówią, są w stanie spełnić praktycznie wszystkie marzenia i pomysły klientów. Pracują na wysoko specjalistycznych urządzeniach i posługują się profesjonalnym sprzętem, który pozwala na uzyskanie optymalnych możliwości przy kształtowaniu terenów.

Posłuchaj rozmowy Leszka Cimocha

00:00 / 00:00

Rafał Świątkowski właściciel Abies-Ogrody. Fot. B. Świerkowska-Chromy

Rafał Świątkowski właściciel Abies-Ogrody. Fot. B. Świerkowska-Chromy

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za L. Cimoch

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w gospodarka, ekonomia, ogród, ogrodnictwo, Abis
Nowoczesne technologie w regionie. Jak wyprzedzić konkurencję?

Warmia i Mazury to idealny region do rozwoju nowych technologii - zapewniano podczas, zorganizowanej w Olsztynie, konferencji „Przemysł 4.0 Wyprzedź Konkurencję”. Prezes firmy ERKO z Jonkowa...

Zamknij
RadioOlsztynTV