Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

PSL: Lockdown jest nielogiczny. PiS: Musimy chronić życie i zdrowie Polaków

Wojciech Kossakowski (PiS) i Urszula Pasławska (PSL). Fot. P.Getka

Pomoc polskim przedsiębiorcom w czasie pandemii i lockdown, który wpływa na polską gospodarkę. To główne tematy konferencji prasowej warmińsko-mazurskich przedstawicieli Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Posłanka PSL – Urszula Pasławska podkreślała, że rząd nie powinien dzielić przedsiębiorców na tych z południa i północy Polski, bo wszyscy ponoszą tak samo duże straty.

00:00 / 00:00

Poseł Prawa i Sprawiedliwości – Wojciech Kossakowski powiedział nam z kolei, że podziału nie ma, przedsiębiorcy chwalą tarcze antykryzysowe, a rząd robi wszystko, żeby im pomagać.

00:00 / 00:00

Posłanka PSL – Urszula Pasławska, mówiła także na konferencji, że wprowadzony lockdown jest nielogiczny i nie pomaga polskiej gospodarce. Zamiast tego ludowcy proponują jej odbudowę w reżimie sanitarnym.

00:00 / 00:00

Lockdown ma na celu ochronę zdrowia i życia Polaków – odpowiada natomiast poseł Prawa i Sprawiedliwości, Wojciech Kossakowski.

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PSL, PiS, pomoc, Urszula Pasławska, przedsiębiorcy, Wojciech Kossakowski, koronawirus
Michał Dworczyk: Od 15 stycznia ruszają zapisy na szczepienia dla osób powyżej 80. roku życia

Narodowy Program Szczepień wchodzi w bardzo istotną fazę, fazę przygotowania do masowych szczepień. - Mamy ponad milion dawek szczepionki dostarczonych do Polski - powiedział szef kancelarii...

Zamknij
RadioOlsztynTV