Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przed siatkarzami Indykpolu AZS-u Olsztyn pierwsze sparingi. „Zawodnicy ciężko trenują i ładują akumulatory na nowy sezon”

Fot. indykpolazs.pl

To ich pierwszy poważny sprawdzian przed nadchodzącym sezonem. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w piątek i w sobotę rozegrają pierwsze sparingi.

Podopieczni trenera Paolo Montagnaniego w Rypinie zmierzą się z Treflem Gdańsk.  Co chcą sprawdzić Akademicy? Mówi Marcin Mierzejewski, drugi trener olsztyńskiej drużyny:

Pracujemy nad podstawowymi elementami, jak np. przejście po przyjęciu zagrywki, podstawowe elementu na bloku czy atak z wysokiej piłki. Pracujemy nad podstawowymi elementami. Teraz zawodnicy trenują ciężko i ładują akumulatory. Chcemy, aby elementy, nad którymi pracujemy na treningach, przekładały się na mecze.

00:00 / 00:00

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sparing, Indykpol AZS Olsztyn
Miał być jedną z gwiazd Indykpolu AZS-u, lecz w klubie informują: prawdopodobnie Taylora Averilla nie będzie w Olsztynie

Amerykański środkowy Taylor Averill prawdopodobnie nie zagra w Indykpolu AZS-ie Olsztyn. Były zawodnik francuskiego Chaumont, z którym występował w Lidze Mistrzów oraz reprezentant Stanów Zjednoczonych nabawił...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV