Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -10 °C pogoda dziś
JUTRO: -8 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policjanci polują na piratów drogowych. W całym kraju trwa akcja „Kaskadowy pomiar prędkości”

Fot. fotolia.pl

Dzisiaj na drogach w całym kraju prowadzony jest „Kaskadowy pomiar prędkości” samochodów. Policjanci piskiej drogówki zatrzymali minionej doby aż trzech kierowców, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.

Pierwszego z nich patrol zatrzymał w Piszu. Kierujący BMW jechał z prędkością 109 km/h. Kierowca, 24-letni mieszkaniec Warszawy, niedawno odzyskał prawo jazdy, które wcześniej stracił w podobny sposób.

W miejscowości Babrosty patrol zatrzymał Audi, które jechało z prędkością 118 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Kierowała nim 19-letnia mieszkanka powiatu kolneńskiego. Kobieta miała prawo jazdy od roku.

Trzeciego kierującego funkcjonariusze zatrzymali na ulicach Pisza po godz. 20.00. Audi przekroczyło dopuszczalną prędkość o 55 km/h. Kierującym okazał się 28-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego.

Troje młodych kierowców zostało ukaranych mandatami i punktami karnymi oraz utratą uprawnień do kierowania.

Autor: A.Socha
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, kontrola, prędkość
Wybuchowy sposób na okazanie miłości. 20-latka odpalała petardy ukochanemu osadzonemu w areszcie

W wybuchowy sposób chciała dowieść uczucia jakie żywiła wobec osadzonego w areszcie w Elblągu mężczyzny. Kobieta codziennie o 21.30 odpalała petardę. Po dwóch miesiącach mieszkający w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV