Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pijany 36-latek kąpał się w jeziorku w centrum Kętrzyna. Mieszkańcy zaalarmowali policję

Fot. Fotolia.com

Mężczyzna kąpał się w niedozwolonym miejscu, czyli miejskim jeziorku. Policję zaalarmowali zaniepokojeni mieszkańcy. 36-letni mieszkaniec Kętrzyna był pijany. Zaledwie rok temu w tym samym miejscu utonął 40-letni mężczyzna. Na szczęście tym razem nie doszło do tragedii.

W tym roku temperatura w pierwszych dniach czerwca, zachęca do chłodzenia się w rzekach czy jeziorach, jednak nie wszyscy wiedzą, że nie wszędzie jest to dozwolone. Wezwanie do mężczyzny zażywającego kąpieli w jeziorku miejskim, policjanci otrzymali od zaniepokojonych mieszkańców wczoraj około południa. 36-letni mieszkaniec Kętrzyna kąpał się w niedozwolonym miejscu. Jak się okazało, mężczyzna był pijany. Przyznał, że przed wejściem do wody spożył dużą ilość alkoholu.

Mężczyzna za nieprzestrzeganie przepisu został ukarany mandatem, a policjanci kończąc interwencję odwieźli mężczyznę do miejsca zamieszkania, by już nie próbował ochłodzić się w miejskim jeziorku.

Policja apeluje – Pamiętajmy o zdrowym rozsądku w czasie upalnych dni. Płytka wyobraźnia w połączeniu z głęboką wodą często staje się przyczyną nieszczęścia.

Fot. Policja

Autor: KWP Olsztyn
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, pijany, mandat
Napadli i okradli 78-latka. Jednemu z napastników grozi nawet do 12 lat więzienia

Sąd Rejonowy w Kętrzynie aresztował na trzy miesiące 18-letniego mieszkańca Giżycka, podejrzanego o rozbój na 78-letnim mieszkańcu Kętrzyna. Jego 14-letni wspólnik, mieszkaniec Warszawy trafił do ośrodka...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV