Pewne zwycięstwo siatkarek Truso Elbląg w II lidze

Drugie zwycięstwo, a pierwsze przed własną publicznością, odniosły siatkarki II-ligowego Truso Elbląg, które podejmowały „czerwoną latarnią” rozgrywek SMS Police.

Elblążanki kłopoty miały tylko w pierwszym secie, w którym przegrywały 1:6, by ostatecznie z trudem wygrać 25:22. W dwóch pozostałych nie miały żadnych problemów z popełniającymi seriami błędy młodymi zawodniczkami z Polic i wygrały do 16 i do 14. Szczególnie w tym ostatnim secie policzanki nie potrafiły znaleźć recepty na dobrą zagrywkę elbląskiego zespołu.

Z tym, że głównie błędy Polic zdecydowały o zwycięstwie Truso, nie zgadza się trener elbląskiego zespołu Andrzej Jewniewicz.

00:00 / 00:00

Zagrywka zdecydowała o naszym zwycięstwie – cieszyła się po meczu najbardziej doświadczona w Truso Małgosia Jaworska.

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w truso elbląg, Andrzej Jewniewicz
Andrzej Jewniewicz: Zrealizowaliśmy plan na ten sezon

Ten sezon dla drugoligowych siatkarek z Elbląga był wyjątkowo trudny. Po pierwsze - Orzeł i sponsorzy wycofali się z prowadzenia drużyny. Młodzież, już bez seniorek została...