DZIŚ: 18 °C pogoda dziś

Pewna wygrana Olimpii Elbląg w rozgrywkach II ligi

W 12. kolejce piłkarskiej II ligi Olimpia Elbląg pokonała na własnym boisku swoją imienniczkę z Grudziądza 3:1.

Bramki dla żółto-biało-niebieskich zdobyli Janusz Surdykowski w 13 minucie, Wojciech Zyska w 66 i Marcin Bawolik w 83. Honorowego gola dla gości strzelił Omid Popalzay w 16. minucie spotkania na 1:1.

Posłuchajmy co po tym spotkaniu powiedział trener Olimpii Elbląg – Jacek Trzeciak.

00:00 / 00:00

Paweł Cretti – szkoleniowiec Olimpii Grudziądz był po tym meczu rozczarowany.

Z kolei po nieudanym meczu i wysokiej porażce z KKS-em Kalisz na własnym stadionie, w niedzielę Sokoła Ostróda czeka wyjazdowy pojedynek z liderem tabeli drugiej ligi i spadkowiczem z zaplecza ekstraklasy – Wigrami Suwałki. Trener mazurskiej drużyny, Piotr Jacek jest jednak dobrej myśli.

Pierwszy gwizdek meczu Wigry Suwałki-Sokół Ostróda o godzinie 15.

Autor: K. Piasecka/P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Olimpia Elbląg
II liga. Szalony mecz Olimpii Elbląg i wysoka porażka Sokoła Ostróda

Szalony mecz w Siedlcach. II-ligowa Olimpia Elbląg pod wodzą nowego trenera przegrywała z Pogonią już 0:3, a mimo to - wyrównała, choć chwilę potem - gospodarze...