Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyńska biblioteka zaprasza do Galerii Jednego Wiersza i na spotkanie autorskie

Poezja w przestrzeni publicznej. Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie po kilkumiesięcznej przerwie wznawia cykl spotkań w Galerii Jednego Wiersza.

Wydarzenie popularyzuje twórczość lokalnych autorów i ma zachęcać do czytania wierszy. Tym razem o swojej poezji i wybranym wierszu, który pojawi się w gablocie przy ulicy Rodziewiczówny, opowie prof. Krzysztof Szatrawski – poeta, pisarz, krytyk muzyczny i literacki – mówi Katarzyna Masiewicz z miejskiej biblioteki:

Zachęcamy do tego, żeby przejść się starówką i zatrzymać się na chwilę, przeczytać. Pan profesor zabierze nas nad Morze Północne. Jego wiersz nie jest jednak pokazem wakacyjnej radości. Na budynku głównej siedziby miejskiej biblioteki wyeksponowany jest wiersz. Natomiast spotkanie z panem profesorem odbędzie się w pracowni literackiej tuż obok.

00:00 / 00:00

Spotkanie z Krzysztofem Szatrawskim rozpocznie się o godzinie 17 przy ul. Rodziewiczówny w Olsztynie.

Autor: A. Lipczyńska
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kultura, poezja, literatura, wiersz, Spotkanie autorskie, lokalni autorzy
Dziedziniec Kultury 2021: Lemisja. Na scenie znakomici artyści!

  Józef Skrzek, Renata Przemyk, BOKKA, Urszula Dudziak, Ścianka, Krystyna Prońko, Natalia Kukulska, Sławek Uniatowski, Atom String Quartet, Małe Instrumenty, Rysy - między innymi ci znakomici artyści wystąpią...

Zamknij
RadioOlsztynTV