Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nowy rok w forBET IV Lidze. Jakie plany mają drużyny?

Czwartoligowcy z regionu podsumowują miniony rok i zdradzają plany na kolejny.

Iłowo Osada liczy około 3 tysięcy mieszkańców i – oprócz Wikielca – jest najmniejszą miejscowością mającą drużynę w forBET IV Lidze. Czeka na powrót piłkarzy Polonii, którzy na czas remontu stadionu muszą grać gościnnie w Mławie.

Jest na co czekać, bo – mimo przeciwności losu – poloniści spisują się nieźle. Są na 11 miejscu. Mówi Radosław Kupiński, prezes Polonii Iłowo.

00:00 / 00:00

– Mamy apetyt na strącenie Wikielca z pozycji lidera – mówi z kolei trener Jezioraka Iława Damian Madej. Jego drużyna zajmuje drugie miejsce i traci do GKS-u sześć punktów. Zanotowała 9 zwycięstw, trzy remisy i trzy porażki. – To dobry wynik – uważa trener Madej.

00:00 / 00:00

Na siódmym miejscu w ligowej tabeli rok zakończyli piłkarze czwartoligowej Mrągowii Mrągowo. Osiem razy wygrali, dwa razy zremisowali i ponieśli 5 porażek. Mają dokładnie 10 punktów straty do lidera tabeli – GKS-u Wikielec. – To był udany rok – uważa trener Mrągowii Mariusz Niedziółka.

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski/K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w piłka nożna, Jeziorak Iława, Mrągowia Mrągowo, forBET IV Liga
Zmarł legendarny brazylijski piłkarz Pele

W wieku 82 lat w szpitalu w Sao Paulo zmarł Brazylijczyk Pele, uważany często za najlepszego piłkarza w historii. Jako jedyny zawodnik w historii trzykrotnie cieszył...

Zamknij
RadioOlsztynTV