Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nowi funkcjonariusze SG złożyli ślubowanie. Wkrótce rozpoczną służbę

Fot. W-MOSG

W asyście pocztu sztandarowego W-MOSG 15 nowych funkcjonariuszy ślubowało ofiarnie i sumiennie wykonywać powierzone im zadania. Słowa roty przyjął komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Robert Inglot.

Pozytywnie zaliczyli postępowanie kwalifikacyjne, wstąpili w szeregi Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG i złożyli ślubowanie. Po szkoleniu 15 funkcjonariuszy rozpocznie służbę na granicy polsko-rosyjskiej. Komendant podkreślił, że dzisiejszy dzień jest ważnym krokiem w ich życiu. Zaznaczył, że każdy funkcjonariusz Straży Granicznej zawsze musi mieć na względzie dobro obywatela i Polski.

W tym roku Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej czeka jeszcze na 30 kandydatów. Jak wygląda służba w tej formacji? Dlaczego warto zostać funkcjonariuszem SG? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdują się na stronie:

https://www.wm.strazgraniczna.pl/

Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w granica, straż graniczna, ślubowanie, służba
Obcokrajowcy pracowali nielegalnie, a pracodawcy dostali mandaty

Branża gastronomiczna, budowlana, usługowa, przetwórcza i produkcyjna - w tych dziedzinach gospodarki najczęściej w regionie ujawniane są przypadki nielegalnego zatrudniania cudzoziemców. Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży...

Zamknij
RadioOlsztynTV