Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Natalia Partyka wsparła w Lidzbarku Warmińskim WOŚP

Natalia Partyka

Tenisiści stołowi i sympatycy tej dyscypliny wspierali dziś w Lidzbarku Warmińskim Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W rozgrywanym od kilku lat tradycyjnym turnieju uczestniczyli m.in. były reprezentant Polski Leszek Kucharski oraz mistrzyni olimpijska Natalia Partyka. Przy stołach tenisowych stanęli też samorządowcy oraz ludzie mediów.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się możliwość krótkiej gry z mistrzami. Do Natalii Partyki ustawiła się długa kolejka młodych sportowców. Niepełnosprawna zawodniczka z powodzeniem rywalizuje z zawodowcami i przyznaje, że sport wiele uczy i daje dużo radości. I to stara się przekazywać młodszym kolegom.

Natalia Partyka urodziła się bez prawego przedramienia. Jednak od 7 roku życia gra w tenisa. Uważa, że sport pomógł jej w przełamywaniu codziennych barier.

00:00 / 00:00

Podczas turnieju w Lidzbarku Warmińskim zorganizowano m.in. licytacje fantów oraz konkurs prędkości piłeczki uderzanej rakietką tenisową. Wygrał Leszek Kucharski osiągając wynik ponad 90 km/h. (mboj/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w WOŚP, tenis stołowy, Lidzbark Warmiński, pomoc, turniej
Każdy może sprawić prezent Tamarze

Niezwykłe urodziny będzie miała dziś 9-letnia Tamara Walendykiewicz z Elbląga. Specjalnie dla niej zagrają Chór Cantata i Elbląska Orkiestra Kameralna. Dziewczynka od kilku lat choruje na...

Zamknij
RadioOlsztynTV