Najpierw upały, później ochłodzenie. Zmienna pogoda w przyszłym tygodniu
Synoptycy zapowiadają na Warmii i Mazurach zdecydowane ocieplenie. Pod koniec przyszłego tygodnia pogoda ulegnie zmianie.
Szczególnie ładna pogoda i wysokie temperatury będą utrzymywać się do wtorku – poinformował meteorolog Sławomir Guzek.
Temperatury powinny pokazywać od 20 do 24 stopni stopni we wtorek. Mogą się pojawiać mgły, zwłaszcza nad ranem
– powiedział.
Pod koniec tygodnia w regionie będą burze i temperatura spadnie do 12-13 stopni Celsjusza.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: B. Gajlewska
Redakcja: Ł. Sadlak













![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)














