Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Najbardziej liczymy na poparcie w wyborach do sejmiku województwa”. Sojusz Lewicy Demokratycznej kończy kampanię samorządową

Fot. K. Grabowska

Jeżeli macie dosyć wojny PO i PiS, wybierzcie koalicję SLD Lewica Razem – tymi słowami samorządową kampanię wyborczą kończy Sojusz Lewicy Demokratycznej na Warmii i Mazurach.

Podczas ostatniej konferencji przed niedzielnymi wyborami sekretarz generalny SLD Marcin Kulasek obiecywał, że jeśli wygrają, nie odbiorą tego co ludziom dał PiS i jednocześnie zwrócą to co zabrał.

00:00 / 00:00

Koalicja SLD Lewica Razem walczy o mandaty do różnych struktur samorządu, najbardziej liczy jednak na poparcie kandydatów z list do sejmiku województwa – dodał Władysław Mańkut – przewodniczący warmińsko-mazurskiej rady wojewódzkiej SLD. To tam, jak mówił, zapadają najważniejsze dla regionu decyzje.

00:00 / 00:00

Podczas dzisiejszej konferencji koalicjanci SLD Lewica Razem przedstawili też swój ostatni siódmy punkt programu wyborczego. Ten skrywa się za hasłem – decydujemy wspólnie z obywatelami, organizacjami pozarządowymi, stowarzyszeniami, fundacjami i klubami sportowymi.

 

Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Władysław Mańkut, wybory samorządowe, Marcin Kulasek
Prawo i Sprawiedliwość podsumowało kampanię samorządową w Ełku. „Teraz wszystko w rękach wyborców”

Nad jeziorem zaprezentowali się kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do rady miasta i powiatu, a wsparł ich poseł Wojciech Kossakowski. Rafał Karaś, kandydat do rady miasta, życzył...

Zamknij
RadioOlsztynTV