Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Mali widzowie stali się aktorami”. Olsztyński Teatr Lalek opuścił mury budynku i przeniósł się do parku

Fot. K.Grabowska

Wesoła zabawa na świeżym powietrzu – tak w skrócie można opisać piknik zorganizowany przez Olsztyński Teatr Lalek z okazji Dnia Dziecka.

Olsztyński Teatr Lalek opuścił mury budynku. Aktorów można było spotkać w Parku Centralnym. Największą atrakcją były warsztaty teatralne dla dzieci i dorosłych. Każdy mógł choć na chwile zostać aktorem i wcielić się w jedną z zaplanowanych ról.

Najpierw trzeba było się jednak dobrze przygotować m.in. rozciągnąć i rozgrzać narządy mowy, głównie gardło i usta. Jak to wyglądało?

Posłuchaj relacji Kingi Grabowskiej

00:00 / 00:00

Wspólną zabawę zorganizowano z okazji Dnia Dziecka. Z atrakcji skorzystały całe rodziny. Kierujący Olsztyńskim Teatrem Lalek Andrzej Bartnikowski i Anna Radkowska przekonywali, że zabawa na świeżym powietrzu pomaga wyjść z murów teatru i sprawić, że mali widzowie stali się aktorami.

00:00 / 00:00

Podczas zajęć promowano ekologiczny styl życia, a do zabawy wykorzystywano tylko surowce wtórne. Impreza odbyła się pod patronatem Radia Olsztyn.

Fot. K.Grabowska

Fot. K.Grabowska

Fot. K.Grabowska

Fot. K.Grabowska

Fot. K.Grabowska

Fot. K.Grabowska

Fot. K.Grabowska

Fot. K.Grabowska

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w dzieci, ekologia, aktor, warsztaty, piknik, bajka, Dzień Dziecka, teatr lalek
W Olsztynie zakończyły się obchody Światowych Dni Bajki

W Olsztynie zakończyły się obchody 13. Światowych Dni Bajki. Przy hali Urania można było podziwiać bajkowe show sportowe i mundurowe inspiracje. Cykl imprez zainaugurowała parada postaci...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV