Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kto będzie nowym prezesem A17? Właśnie ruszył konkurs

Spółka Audytorium 17, zrzeszająca rozgłośnie regionalne Polskiego Radia, będzie miała nowego prezesa. Nowy szef A17 zostanie wyłoniony w konkursie i zastąpi na tym stanowisku Pawła Palucha, który kierował firmą przez ostatnie lata.

Powołana do życia w 2001 roku spółka, zrzeszająca 17 regionalnych rozgłośni Polskiego Radia, w celu ich reprezentacji na ogólnopolskim oraz ponadregionalnym rynku reklamowym, właśnie rozpoczęła poszukiwanie nowego prezesa zarządu. W tym celu rozpisano konkurs.

Kandydat musi mieć wykształcenie wyższe, a także co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. W ogłoszeniu zaznaczono, że preferowane jest doświadczenie w branży medialnej, domach mediowych lub brokerach reklamy w radiofonii.

Do najważniejszych obowiązków nowego prezesa zarządu Audytorium 17 należeć będą: prowadzenie spraw Spółki oraz reprezentowanie jej zgodnie ze sposobem reprezentacji określonym w Umowie Spółki, opracowywanie strategii rozwoju Spółki w tym w szczególności przygotowanie planów finansowych na kolejne lata, przygotowywania i realizacji odpowiedniej polityki marketingowej i finansowej, sprawowania nadzoru nad realizacją wymienionych zadań, składania sprawozdań rocznych z wykonywania obowiązków.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie będą musiały wykazać się wiedzą w zakresie działalności spółki oraz branży radiowej, znajomością zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników, doświadczeniem niezbędnym do wykonywania funkcji prezesa zarządu, a także znajomością przepisów prawa w zakresie dotyczącym działalności spółki.

Kandydatów oceniać będzie specjalnie powołana w tym celu Komisja Konkursowa. Zgłoszenia można wysyłać do 13 czerwca 2024 roku na adres: konkurs_audytorium17@radiopoznan.fm.

Zobacz ogłoszenie konkursowe A17.

Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w konkurs
Słuchaj, to wylecisz! Wygraj wakacje w Albanii!

Słuchaj, to wylecisz! Weź udział w konkursie Radia Olsztyn i wygraj wycieczkę dla dwojga w słonecznej Albanii. Nie zwlekaj i zgłoś się do naszej zabawy.  Bilet...

Zamknij
RadioOlsztynTV