Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Słuchaj, to wylecisz! Wygraj wakacje w Albanii!

Słuchaj, to wylecisz! Weź udział w konkursie Radia Olsztyn i wygraj wycieczkę dla dwojga w słonecznej Albanii. Nie zwlekaj i zgłoś się do naszej zabawy. 

Bilet na pokład samolotu, karta do hotelowego apartamentu, przepyszne dania w restauracyjnym menu i leżak na plaży – ty tylko nieliczne z atrakcji, które czekają na naszych słuchaczy w wakacyjnym konkursie Radia Olsztyn. Od 3 czerwca możesz zgłosić się do naszej zabawy, w której do wygrania jest tygodniowy urlop w Albanii. Na wakacje wylecicie z portu lotniczego Olsztyn-Mazury.

Wystarczy, że wyślesz do nas SMS, w którym napiszesz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś polecieć na wakacje do Albanii. Na zgłoszenia czekamy do 7 czerwca, do godziny 12.00 pod numerem 7148.

Również 7 czerwca po godzinie 13 poznamy 8 osób, które wysłały do nas najciekawsze odpowiedzi. Następnie uczestnicy będą rywalizować ze sobą w pojedynkach antenowych, odpowiadając na wakacyjne pytania zadawane przez prowadzących audycję Bliższe Spotkania: Małgorzatę Sadowską-Bartoszewicz, Izabelę Malewską oraz Macieja Świniarskiego. Nazwisko zwycięzcy poznamy 14 czerwca na antenie Radia Olsztyn podczas wielkiego finału!

Słuchaj Radia Olsztyn i codziennie zaglądaj na nasz profil na Facebooku.

Harmonogram konkursu:

3-7 czerwca – przyjmowanie zgłoszeń poprzez wysłanie wiadomości SMS: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś lecieć na wakacje do Albanii? Na SMS-y czekamy pod numerem 7148 (1 zł + 23% VAT) o treści ALBANIA.TREŚĆ WIADOMOŚCI.

10-11 czerwca – pojedynki słuchaczy na antenie w audycji Bliższe Spotkania o awans do kolejnej fazy konkursu. Pytania będą dotyczyły wakacji, a szczególnie Albanii.

12-13 czerwca – półfinały konkursu, w których wyłonimy najlepszych uczestników.

14 czerwca – wielki finał, w którym poznamy zwycięzcę konkursu.

Regulamin konkursu zapakowaliśmy tutaj – „Kliknij”

Sponsorem konkursu jest biuro podróży ITAKA – organizator lotów do Albanii i Turcji z Szyman

 

 

Więcej w Radio Olsztyn, konkurs, Albania, Słuchaj, to wylecisz
Ostatni dzień na zgłoszenia do Fest Muzy

Jeszcze tylko do końca dnia (31 maja) zarówno soliści jak i zespoły, które nie mają kontraktu płytowego, mogą zgłaszać się do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Młodych...

Zamknij
RadioOlsztynTV