Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 30 °C pogoda dziś
JUTRO: 31 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejna tragedia na jeziorze. Nie żyje 47-letni mężczyzna

Tragiczny finał popołudniowej kąpieli w jeziorze Zwiniarz w powiecie nowomiejskimi i akcja ratownicza na jeziorze Sasek Wielki w powiecie szczycieńskim.

Utonięcie w jeziorze Zwiniarz

Do jeziora wszedł mężczyzna, aby popływać. W pewnym momencie zniknął pod wodą. Na miejsce przyjechały służby ratownicze, w tym grupa wodno-nurkowa z Iławy.

47-latka wyciągnięto na powierzchnię ale, mimo reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Akcja na jeziorze Sasek Wielki

Strażacy prowadzili też akcję ratowniczą na jeziorze Sasek Wielki w powiecie szczycieńskim. Świadek wezwał służby słysząc na jeziorze wołanie o pomoc.

Okazało się,że 11-letni chłopiec wypłynął sam łódką na jezioro, ale nie mógł wrócić na brzeg. Bardzo przestraszony zaczął wzywać pomoc. Strażacy dopłynęli do chłopca i bezpiecznie zholowali go do brzegu. Nic mu się nie stało.

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za B. Gajlewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w utonięcie, powiat szczycieński, zwiniarz, powiat nowomiejski
Utonięcie w Nidzicy. Odnaleziono ciało mężczyzny

Tragiczny finał poszukiwań 26-latka, który wieczorem pływał w miejskim jeziorze w Nidzicy. Okazało się, że to mieszkaniec gminy Janowo. - Jego poszukiwania trwały około czterech godziny...

Zamknij
RadioOlsztynTV