Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kampania na ostatniej prostej. Monika Falej przekonuje „Biedroń to jedyny lewicowy kandydat twardo stojący na nogach”

Monika Falej z Robertem Biedroniem. Fot. FB posłanki

Reprezentująca Lewicę posłanka Warmii, Mazur i Powiśla Monika Falej, podczas konferencji w Olsztynie, mówiła o założeniach programowych walczącego o urząd prezydenta Roberta Biedronia.

Z naszym programem staramy się dotrzeć do osób wykluczonych, stąd postulaty kierowane do młodzieży, do osób starszych i dyskryminowanych jak te ze środowisk LGBT, które nie są dostrzegane przez polskie państwo

– mówiła w Olsztynie posłanka Monika Falej.

Sprawy te mają być szerzej omawiane podczas jutrzejszej (22 czerwca) wizyty Roberta Biedronia w Olsztynie. Spotkanie w centrum miasta rozpocznie się w południe.

W programie temat polskiej szkoły: czego i jak ma uczyć, zwłaszcza w dobie edukacji zdalnej? Kolejne wątki i postulaty Biedronia to odbudowa komunikacji autobusowej w każdej gminie i rozwój transportu kolejowego. Nie zabraknie też tematów dotyczących świeckiego państwa, czyli rozdziału państwa od kościoła.

Robert Biedroń odwiedzi także Elbląg. Jutro o godzinie 15 zaplanowano spotkanie z samorządowcami, a o 16.15 z mieszkańcami Elbląga i okolic.

Autor: K.Grabowska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Monika Falej, lewica, wybory prezydenckie
Wybory prezydenckie i inwestycje na Warmii i Mazurach – to tematy audycji Jeden na Jednego

Jeden na Jednego, czyli słowne starcie przedstawiciela opozycji z przedstawicielem partii rządzącej. Wybory prezydenckie i inwestycje na Warmii i  Mazurach - to dzisiejsze tematy audycji Jeden...

Zamknij
RadioOlsztynTV