Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jak spędzimy tegoroczne wakacje? Weź udział w SONDZIE

 

Przed nami 2 miesiące wakacji. W Bliższych Spotkaniach rozmawiamy o tym, jak Polacy organizują sobie wakacyjny wypoczynek.

Katarzyna Piasecka i Maciej Świniarski rozmawiali z Andrzejem Kindlerem o przygotowaniach do sezonu wakacyjnego, o tym gdzie wyjeżdżamy, co lubimy, jak wydajemy pieniądze, czy sami organizujemy wyjazdy, czy wolimy by ktoś za nas wszystko zorganizował?

Jak się okazuje, lubimy zarówno zorganizowane wczasy, jak i wyjazdy indywidualne. Prowadzący pytali również o modne destynacje turystyczne. Tu bez zmian – polskie morze i polskie górą są ulubionymi kierunkami wakacyjnymi. Coraz popularniejsze stają się także zagraniczne plaże są w: Hiszpanii, Grecji i Chorwacji. Konkluzją rozmowy jest to, że Polacy chcą ruszać się z domów, lubią podróżować, a wyjazdy zagraniczne są coraz dostępniejsze.

Andrzej Kindler, fot. Łukasz Sadlak

 

Zapraszamy także do udziału w sondzie, w której pytamy Was o wakacyjne plany.

Jak organizujesz sobie tegoroczne wakacje?

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypoczynek, wakacje
Sławomir Sadowski: Pomniki, które wiążą się z osobami wprowadzającymi terror i system totalitarny powinny zniknąć z przestrzeni publicznej

O bezpieczeństwie dzieci i młodzieży podczas wakacji oraz szansie na wykreślenie olsztyńskich „szubienic” z rejestru zabytków mówił w Porannych Pytaniach Polskiego Radia Olsztyn wicewojewoda warmińsko-mazurski Sławomir...

Zamknij
RadioOlsztynTV