Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jak opiekować się zwierzętami w czasie upałów

Fot. B.Świerkowska-Chromy

W ostatnim wydaniu audycji „Cztery łapy” przed wakacjami postanowiliśmy porozmawiać o tym, jak zwierzęta znoszą upały i jak możemy im pomóc radzić sobie w tym czasie.

W tym celu skontaktowaliśmy się z Julitą Zadworną – prezesem Stowarzyszenia „Miasto Dobre dla Zwierząt”. Do wysłuchania audycji zaprasza Monika Szczygło.

Posłuchaj audycji Cztery Łapy

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI:

Sam ze schroniska w Szczytnie

Chcemy opowiedzieć o Samie, który przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Cztery łapy” w Szczytnie. W swoim psim życiu nie spotkało go nic dobrego. Wciąż chowa się za budami, unika ludzi, zwyczajnie się ich boi. W schronisku jego przyjacielem był Black, siwiejący starszy pan, który rozweselał jego codzienność.

Black został adoptowany. Radość z jego adopcji miesza się ze smutkiem, kiedy patrzymy w tym momencie na zagubionego i osamotnionego Sama. Jest pięknym, kilkuletnim psem, który powinien jak najszybciej nadrobić stracony czas. Dotyk, spacer, psyjaciel to wszystko czego dziś tak bardzo potrzebuje. Kontakt do Szczytna 607 563 012.

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za M.Szczygło

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, psy, schronisko, zwierzę
Interwencja w schronisku w Radysach – czy była potrzebna? Słuchaj Śliskiej Sprawy

Ponad 100 osób przez dwa dni przeczesywało teren prywatnego schroniska. O tym, że zwierzętom może się tam dziać krzywda alarmowano od wielu lat. Dziś policja, prokuratorzy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV