Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: -2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Frajdy miejskie”. W sobotę kolejna edycja zabaw dla całej rodziny

Fot. AZS Olsztyn

Misje specjalne dla całych rodzin, półtorej godziny świetnej zabawy na świeżym powietrzu – to wszystko czekać będzie na uczestników mikołajkowej akcji „Frajdy miejskie”, która odbędzie się 3 grudnia w Olsztynie. Wystarczy zebrać rodzinę albo drużynę i zagrać w miejską grę. Udział jest bezpłatny.

Niezapomniana przygoda czekać będzie na śmiałków, którzy wyruszą w specjalny rajd po terenie stadionu lekkoatletycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Aby go zaliczyć, uczestnicy będą musieli wykonywać zadania nie tylko sprawnościowe, ale i logiczne. Przygotowane gry będą okazją do wspólnej zabawy i wymagać mają pracy zespołowej.

Fot. AZS Olsztyn

W wydarzeniu będą brały udział drużyny liczące od dwóch do pięciu osób w różnym wieku. Warunkiem jest to, żeby jedna osoba była pełnoletnia, a jedna poniżej 18. roku życia.

Miejscem zabawy będzie Orlik nad Kortówką, przy stadionie lekkoatletycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Tam też będzie znajdować się biuro zawodów.

Fot. AZS Olsztyn

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego oraz Organizacja Środowiskowa AZS woj. Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na zlecenie Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Początek imprezy o godzinie 10, a zakończenie zaplanowano na ok. 12.

Zapisy na www.azsolsztyn.org.pl

Fot. AZS Olsztyn

Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w AZS Olsztyn
Czas wrócić na zwycięską ścieżkę. Słuchaj relacji z meczu na antenie Radia Olsztyn

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn będą chcieli dziś zrobić wszystko, aby wrócić na zwycięską ścieżkę. Zadanie to nie będzie łatwe, bowiem do Iławy zawita drużyna Projektu Warszawa....

Zamknij
RadioOlsztynTV