Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Fałszywi wnuczkowie zatrzymani w Biskupcu. Okradali seniorów nie tylko z Warmii i Mazur

Są podejrzani o okradanie seniorów metodą „na wnuczka”. Przywłaszczyli ponad 100 tysięcy złotych, podstępnie zabrane seniorom z Ełku. Fałszywi wnuczkowie oszukiwali też starsze osoby z północnej Polski.

Policja zatrzymała dwóch mieszkańców Poznania. Jak mówi sierżant sztabowy Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji, młodych mężczyzn złapano w Biskupcu.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali w Biskupcu dwóch młodych mężczyzn. Policyjne ustalenia wskazują, że 21 i 23-latek w ostatnim czasie mieszkali w Poznaniu. Policja zabezpieczyła przy nich kilkadziesiąt tysięcy złotych, które najprawdopodobniej odebrali od starszej kobiety w Gdańsku oszukując ją w podobny sposób.

00:00 / 00:00

Mężczyznom grozi do 8 lat więzienia. Teraz zostali aresztowani na 3 miesiące, a policjanci pod nadzorem prokuratury wciąż pracują nad sprawą.

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Biskupiec, Olsztyn, kradzież, Ełk, areszt, oszustwo, fałszywy wnuczek
Ukradł prawie 600 zdrapek i… nic nie wygrał. Kłopoty mieszkańca Iławy

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o kradzież, z jednego ze sklepów w Iławie, niemal 600 sztuk zdrapek Totalizatora Sportowego. 22-latek tłumaczył policji, że pomimo zdrapania kuponów nic...

Zamknij
RadioOlsztynTV