Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dwie osoby poszkodowane w zderzeniu dwóch samochodów

Fot. KMP Olsztyn

Do poważnego zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów osobowych doszło w rejonie skrzyżowania ul. Fabrycznej z ul. Krótką w Dobrym Mieście. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin, a do szpitala został przewieziony kierujący osobowym fiatem i 14-letni pasażer peugeota.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że sprawca wypadku był 33-letni kierujący fiatem, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 25-letniemu kierowcy peugeota. 14-letni chłopiec podróżujący peugeotem karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na obserwację medyczną trafił również kierowca fiata.

Ostatecznie żaden z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń i skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach. Uszkodzone pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu.

Redakcja: A. Niebojewska za KMP Olsztyn

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek
Tragedia na Tałtach: sternik motorówki bez uprawnień. Jest śledztwo prokuratury

Prokuratura Rejonowa w Mrągowie zajęła się sprawą śmiertelnego wypadku, do którego doszło w sobotę na jeziorze Tałty w pobliżu Mikołajek. Przypomnijmy - utonęła 8-latka, po tym,...

Zamknij
RadioOlsztynTV