Dekorglass poznał pierwszego rywala w LM
Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo poznali przeciwników w kolejnym sezonie Ligi Mistrzów. Losowanie odbyło się w Gliwicach.
Drużyna Michała Dziubańskiego na początek zmierzy się z francuskim GV Hennebont.
– To będzie rewanż za kwietniowy finał Pucharu Europy, który w dwumeczu nieznacznie przegraliśmy (3:2, 1:3) – zapowiada prezes działdowskiej drużyny, Ferdynand Chojnowski.
Dekorglass będzie grał w sezonie 2023/2024 Ligi Mistrzów od października do grudnia. Jeśli zespół triumfuje w swojej grupie, awansuje do turnieju finałowego w Saarbrucken (30-31 marca).
Posłuchaj wypowiedzi
Autor/redakcja: K. Piasecka























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



