Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Daniel Pliński: w Olsztynie chciałbym zakończyć swoją przygodę z siatkówką

fot. www.indykpolazs.pl

 

Daniel Pliński przedłużył umowę z Indykpolem AZSem Olsztyn! W ciągu najbliższych dni powinniśmy poznać decyzję dotyczącą przyszłości pozostałych środkowych w drużynie.

Doświadczony środkowy podpisał kolejny roczny kontrakt i – jak mówi – jest z tego powodu bardzo zadowolony.

Faktycznie pierwszy kontrakt podpisałem na rok. W tym momencie, kontrakt został podpisany na kolejny rok. Cieszę się bardzo, jest mi bardzo dobrze w Olsztynie. Mamy fajną drużynę, fajne miasto, fajni kibice. Dlatego cieszę się, że jeszcze minimum rok będę mógł grać w Olsztynie.

– podkreślił Daniel Pliński.

Nie od dziś wiadomo, że Danielowi Plińskiem bardzo podoba się stolica Warmii i Mazur. Szczególnego sentymentu nigdy nie ukrywał także do olsztyńskiej hali Urania.

Urania jest specyficzna, zawsze fajnie mi się tu grało, gdy przyjeżdżałem i byłem gościem na w tej hali. Teraz jestem gospodarzem i dalej fajnie mi się gra. Jest tu specyficzni klimat i fantastyczni kibice. Czego trzeba więcej do szczęścia? Znalazłem swoje miejsce na ziemi i w Olsztynie chciałbym zakończyć swoją przygodę z siatkówką. A kiedy to nastąpi, tego jeszcze nie wiem.

– dodał zawodnik.

Środkowy Indykpolu to kolejny przykład po Pawle Papke, czy Pawle Woickim, którzy zadomowili się w Olsztynie. Co tak przyciąga gwiazdy do Olsztyna?

Ludzie są fantastyczni. To jest klucz do tego co robią zawodnicy, gdy kończą grę w siatkówkę i szukają swojego miejsca na ziemi i znajdują je na ziemi olsztyńskiej, na Warmii i Mazurach.

– zakończył Pliński.

Nadal nie wiadomo, co z trzecim olsztyńskim środkowym – Miłoszem Zniszczołem oraz przyjmującym – Aleksandrem Śliwką.

Posłuchaj rozmowy Macieja Świniarskiego z Danielem Plińskim

(M.Swiniarski/Ł.Sadlak)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn
Trzech siatkarzy Indykpolu AZS powołanych do reprezentacji Polski!

Ferdinando de Giorgi docenił dobry sezon Indykpolu AZS Olsztyn. W gronie 21 zawodników znalazło się 3 graczy ze stolicy Warmii i Mazur. To odchodzący z Olsztyna...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV