Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czy przełamią serię spotkań bez zwycięstwa? Siatkarze Indykpolu AZS-u zagrają z Cuprum Lubin

Fot. Indykpol AZS Olsztyn

Choć to dopiero początek sezonu Plus Ligi, siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn zaczynają „mecze o życie”. Po trzech porażkach, akademicy zmierzą się w 4. kolejce z Cuprum Lubin.

Olsztynianie są już na Dolnym Śląsku, gdzie jechali przez 8 godzin. Czasu na regenerację jest mało, ale… paradoksalnie – to może zadziałać na korzyść – uważa niemiecki przyjmujący akademików – Ruben Schott:

00:00 / 00:00

Największy problem to brak pewności siebie. Musimy oczyścić swoje umysły i choć nie jest to w tym momencie łatwe, myśleć pozytywnie. Z jednej strony nie mamy zbyt wiele czasu na przygotowanie, lecz z drugiej jest to dobra wiadomość. Nie mamy zbyt dużo czasu na rozmyślanie naszej obecnej sytuacji. Musimy wyjść na boisko i zrobić swoje, czyli wygrać spotkanie. Musimy grać tak, jak chociażby podczas pierwszych akcji sobotniego spotkania w Uranii. Zaczęliśmy dobrze, a potem przydarzyły nam się błędy, co spowodowało spadek pewności siebie. Trzeba to przezwyciężyć i grać swoją siatkówkę.

Mecz Cuprum – Indykpol AZS – dziś o 17.30

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka
Pasjonujesz się ekologią? Weź udział w teście wiedzy

Pasjonujesz się ekologią? Kochasz przyrodę i otaczające nas środowisko? Weź udział w teście wiedzy Radia Olsztyn - Eko Lider i wygraj nagrodę główną o wartości 3...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV