Czarna płyta – reportaż Mai Kwiatkowskiej
Reportaż zatytułowany „Czarna płyta” został nagrany na giełdzie płyt winylowych, szelakowych, kompaktowych i kaset magnetofonowych.
W Olsztynie giełdy płyt odbywają się w kilku miejskich pubach. Gromadzą miłośników muzyki, brzmień analogowych, czarnych i starych płyt. Kolekcjonerzy sprzedają, kupują, ale też wymieniają między sobą płyty.
Są tacy, którzy uważają, że dobre, pełne brzmienie muzyki skończyło się razem z nastaniem epoki cyfrowej i nowoczesnych nośników dźwięku.
Posłuchaj reportażu Mai Kwiatkowskiej pt. „Czarna płyta”
(kwiat/bsc)



























![Smaki Warmii i Mazur znów opanowały Olsztyn [PROGRAM] Smaki Warmii i Mazur znów opanowały Olsztyn [PROGRAM]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FDSC04861.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)