Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ćwiczenia Zapad-21, unijne inwestycje i zakażenia koronawirusem w audycji My, Wy, Oni

Manewry Zapad-21, unijne inwestycje w województwie warmińsko-mazurskim i rosnąca liczba zakażeń koronawirusem – to tematy w kolejnej audycji My Wy Oni.

Gośćmi Andrzej Piedziewicza byli:

  • Andrzej Wyrębek – Konfederacja
  • Edward Pietrulewicz – Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Monika Falej – Nowa Lewica
  • Jarosław Słowa – Platforma Obywatelska
  • Henryk Żuchowski – Prawo i Sprawiedliwość

Ćwiczenia Zapad-21
Najważniejsza część ćwiczeń rosyjsko-białoruskich Zapad-21 zaczęła się w piątek, potrwa jeszcze do czwartku. Największe ćwiczenia w Europie, za to bez udziału obserwatorów z NATO. Czy te ćwiczenia mogą być zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski?

Unijne inwestycje 
W ubiegłym tygodniu Urząd Marszałkowski zakończył zbieranie propozycje inwestycji strategicznych w nowej perspektywie unijnej. Będą miały pierwszeństwo w dostępie do pieniędzy zapisanych w Regionalnym Programie Operacyjnym na lata 2021 – 2027. Na razie oczywiście nie wiemy, jakie zostaną wybrane, ale gdyby Państwo mieli ułożyć sobie listę życzeń do sfinansowania przez Unię w naszym regionie, to co to by było?

Wzrost zakażeń koronawirusem
Ubiegły tydzień to wyraźny wzrost liczby nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Także w województwie warmińsko-mazurskim. Czy w związku z tym należy wprowadzić radykalne kroki dotyczące szczepień i obostrzeń dla osób niezaszczepionych?

Posłuchaj audycji My Wy Oni

00:00 / 00:00

 

Autor: A.Piedzewicz
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w polityka, Monika Falej, Jarosław Słoma, Andrzej Wyrębek, Edward Pietrulewicz, Andrzej Piedziewicz, Henryk Żuchowski
Stan wyjątkowy na wschodniej granicy i Krajowy Plan Odbudowy. Posłuchaj audycji My, Wy, Oni

Audycja publicystyczna My, Wy, Oni, czyli spotkanie przedstawicieli zasiadających w parlamencie partii politycznych w Radiu Olsztyn. Gośćmi Marka Lewińskiego byli: Łukasz Tulwiński - reprezentujący Ruch Narodowy...

Zamknij
RadioOlsztynTV