JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Cenne, wyjazdowe zwycięstwo Olimpii Elbląg

Piłka nożna. Fot. pixabay.com

W II lidze piłki nożnej – cenne wyjazdowe zwycięstwo elbląskiej Olimpii, która pokonała Stal Stalową Wolę 1:0 po trafieniu w 28 minucie Krzysztofa Niburskiego.

Gospodarze zmarnowali rzut karny i w końcówce dostali czerwoną kartkę, ale mimo to – kibice coraz częściej piszą w internecie, że elblążanie idą po swoje, czyli po awans. Co na to trener Adam Boros?

00:00 / 00:00

Ci, którzy tak piszą, to chyba wcześniej w to nie wierzyli. My wiemy, o co gramy. Były bardzo trudne warunki. Pierwsza połowa z wiatrem – dużo korzystniej dla nas, a w drugiej trochę przysiedliśmy i było różnie. Stal nie wykorzystała rzutu karnego, więc mieliśmy szczęście – to ważne. Jesteśmy w dobrych nastrojach

– mówił trener Boros.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: K. Piasecka

Więcej w piłka nożna, II liga, Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn zremisował na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:1

Pechowo dla piłkarzy Stomilu rozpoczęło się spotkanie z Górnikiem Łęczna. Już w 5 minucie spotkania bramkę dla gospodarzy zdobył Estończyk Sergei Mosnikov. Olsztynianom poszczęściło się w...