Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Był poszukiwany za rozbój. 28-latka zatrzymano na polsko-rosyjskiej granicy

Fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Na drogowym przejściu  w Bezledach funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali mieszkańca powiatu olsztyńskiego, poszukiwanego za dokonanie rozboju.

Najbliższy rok mężczyzna spędzi w więzieniu. 28-latek chciał wyjechać z kraju przez polsko-rosyjskie przejście w Bezledach. W trakcie weryfikacji dokumentów tożsamości Straż Graniczna ustaliła, że poszukuje go Sąd Rejonowy w Olsztynie. Okazało się, że mieszkaniec powiatu olsztyńskiego ma do odbycia bezwzględną karę 1 roku pozbawienia wolności za rozbój.

W październiku warmińsko-mazurska Straż Graniczna zatrzymała 27 osób, poszukiwanych przez polski wymiar sprawiedliwości. 24 osoby wpadły w ręce funkcjonariuszy za nieuregulowane kary grzywny na łączną kwotę prawie 70 tysięcy złotych. Podróżni opłacili zaległości i ruszyli w dalszą podróż. Natomiast 3 osoby poszukiwane za przestępstwa, trafiły do aresztu.

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za w-mosg

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w granica, Bezledy, rozbój, straż graniczna, przejście graniczne
Ukradli piwo i pobili osoby próbujące ich zatrzymać. To nie pierwszy rozbój 23-latków. Tym razem trafią do więzienia na dłużej

Obaj zostali zatrzymani przez policję. Jak mówi młodszy aspirant Dorota Kulig z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, mężczyźni byli nietrzeźwi. Nie był to pierwszy rozbój jakiego...

Zamknij
RadioOlsztynTV