Artur Detko wygrał IV wyścig i Puchar Prezydenta Olsztyna
Artur Detko zwyciężył IV wyścig o Puchar Prezydenta Olsztyna. Podium w grupie elita zdominowała grupa Mexller – jej zawodnicy zajęli trzy pierwsze miejsca. Drugi był Kornel Sójka, a trzeci Jarosław Rębiewski.
Artur Detko przyznał, że nie było mu łatwo wygrać.
Niewiele brakowało, a wyścig nie zostałby rozegrany – mówi dyrektor zawodów, Wojciech Grochowski.
Na ostatnim okrążeniu samochód techniczny grupy Mexller wjechał w auto jednej z olsztyńskich pizzerii. Według policji, winny kolizji był kierowca samochodu sportowców. (kośk/łw)





![Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

















