Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Anna Wasilewska: Przez ostatnie lata męczył mnie brak kultury politycznej

Bardzo bym chciała i wierzę, że nasze rozmowy będą teraz merytoryczne – powiedziała w Porannych pytaniach Radia Olsztyn posłanka PO Anna Wasilewska.

Wasilewska stwierdziła, że koncepcja „totalnej opozycji” przyjęta przez jej partię bardzo ją męczyła.

Przez ostatnie cztery lata mówiłam, że nie raz mnie to męczyło, przede wszystkim brak kultury politycznej. Oczywiście, wszyscy jesteśmy różni i mamy inne poglądy. Jesteśmy zobowiązani, aby pokazywać stanowisko naszych wyborców, to powinno być w kulturze zachowane.

Posłanka PO podkreśliła również, że to dobry czas, aby Borys Budka pokazał jak widzi współpracę. Anna Wasilewska potwierdziła, że szef klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej ma ambicje zastąpienia na stanowisku szefa PO Grzegorza Schetynę:

Nasz klub, czyli Koalicja Obywatelska, jest bardzo duży. Są różni ludzie, a także różne poglądy. To wielkie wyzwanie dla Borysa Budki, aby nad tym zapanować. Aby pokazać, co jest ważne, a co ważniejsze. Jeżeli do stycznia się sprawdzi, jeżeli będzie chciał dalej sprawować stanowisko szefa partii, to zobaczymy.

Posłanka dodała, że najlepszym kandydatem jej partii w zbliżających się wyborach prezydenckich jest Małgorzata Kidawa-Błońska.

Posłuchaj rozmowy Krzysztofa Kaszubskiego z Anną Wasilewską

00:00 / 00:00

 

Autor: K. Kaszubski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sejm, Anna Wasilewska, video
„Dumny z bycia psem”. Policjanci rapują, żeby pomóc wdowom i sierotom po swoich kolegach

Już prawie 350 tysięcy razy w Internecie odtworzona została piosenka "Dumny z bycia psem". Rapuje w niej m.in. aspirant sztabowy Wojciech Szerejko z policji w Bartoszycach....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV