DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Aleksandra Stańco – Kozłowska zdobyła srebro w tańcu sportowym podczas 24. Pucharu Polski w Radzyminie

Na zdjęciu A.Stańco-Kozłowska

Nasza radiowa koleżanka wytańczyła srebro w kategorii Open Latin Freestyle. W zawodach wzięło udział kilkuset zawodników w kilku grupach wiekowych.

Puchar Polski w Radzyminie jest zaliczany do eliminacji przed Mistrzostwami Polski w tańcu, które odbędą się w październiku i listopadzie. Złoto na zawodach zdobyła także olsztynianka, Aleksandra Pulińska.

Po koniec maja w chorwackiej Puli na Mistrzostwach Świata w Tańcu Sportowym Ola zdobyła tytuł wicemistrzyni świata w kategorii Latin-Caribbean Dance.

Aleksandra Stańco-Kozłowska

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Puchar Polski, Aleksandra Stańco-Kozłowska
W środę poznamy zwycięzcę Wojewódzkiego Pucharu Polski

W środę (6 czerwca) o godz. 17:00 na Stadionie w Białej Piskiej zabrzmi pierwszy gwizdek finału Wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym zmierzą się Kaczkan Huragan Morąg...