Opublikowany 24 marca 2013
Pozostałe
Pozostałe
Maja Krzewicka wicemistrzynią Polski
Maja Krzewicka z Warmii Zamer Lidzbark Warmiński srebrną medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym!
W Częstochowie lepsza od niej okazała się tylko Magdalena Szczerkowska z SKTS Sochaczew, z którą Maja przegrała 1:4.
Trener Warmii – Zbigniew Pietkiewicz – był po tym meczu bardzo surowy dla swojej podopiecznej.
Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym – Częstochowa 2013 – finał gry pojedynczej kobiet
Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Magdalena Szczerkowska (SKTS Sochaczew) 1:4 (12:10, 9:11, 9:11, 2:11, 5:11) (mświn/łw)

























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

