Ryby pozostawili w pontonie
Ponad 23 kilogramy ryb złowili nielegalnie w Szwaderkach dwaj mężczyźni zatrzymani przez straż rybacką.
Nad ranem w czasie rutynowej kontroli funkcjonariusze zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn znajdujących się nad jeziorem Zawadzkim. Kiedy strażnicy chcieli ich wylegitymować mężczyźni zaczęli uciekać.
Po krótkim pościgu 54-letni Krzysztof O. i 37-letni Mariusz C. zostali zatrzymani. W pontonie, którym pływali sprawcy, strażnicy znaleźli prawie ponad 23 kilogramów ryb. Za kłusowanie grozi im do 2 lat więzienia. (dmach/łw)






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







