9 rodzin straciło dach nad głową w Parlezie Wielkiej
Spalony budynek w Parlezie Wielkiej nie nadaje się do ponownego zamieszkania – poinformowała burmistrz Biskupca Elżbieta Samorajczyk:
Z nieustalonych przyczyn, 3 stycznia około 2:00 w nocy, zapalił się dach wielorodzinnego domu. Ogień dostał się między dach a strop. Nocą w akcji gaśniczej uczestniczyło 41 strażaków. Do szpitala trafiło 5 osób, w tym troje dzieci, ale ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.
Budynek zamieszkiwało 9 rodzin, którym gmina zaoferowała pomoc – mówi burmistrz Samorajczyk:
Do tej pory jedna rodzina zgłosiła się do schroniska, pozostałe na razie będą mieszkać u swoich bliskich. (D. Grzym/as)














![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)








