Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zrób radość bliskim. Podaruj im kosz wielkanocnego zająca!

Kosz wielkanocny dla słuchaczy Radia Olsztyn. Od lewej: A.Stańco-Kozłowska, K.Kaszubski, I.Malewska.

Nadchodzące święta to czas miłości, nadziei i przebaczania. Czasami jest to jedyna okazja w roku, żeby spotkać się z bliskimi, odnowić więzy rodzinne, a nawet zażegnać różne kłótnie czy nieporozumienia. Jest to także czas, w którym możemy podziękować innym za radość i pomoc jaką nas obdarzyli.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Was 20 koszty pełnych świątecznych produktów. Z pewnością wśród Was są osoby, którym chcielibyście za coś podziękować, okazać wdzięczność, a może za coś przeprosić.

Od poniedziałku 26 marca, od godziny 6 do  14, każdy z Was za naszym pośrednictwem będzie mógł podarować komuś kosz wielkanocnego zająca. Należy wysłać do nas SMS pod numer 71 601 (koszt 1,23 zł. z VAT) o treści RO.TREŚĆ SMS-a) i odpowiedzieć na pytanie: komu i dlaczego chciałbyś/chciałabyś podarować kosz?

Najciekawsze historie opisane w Waszych SMS-ach nagrodzimy wielkanocnym koszem, który osobiście dostarczymy do wskazanej przez Was osoby.

Zachęcamy do śledzenia naszego konta na Facebooku oraz Instagramie. Tam również codziennie będzie do wygrania kosz wielkanocnego zająca!

Na Wasze wiadomości czekamy do piątku 30 marca.

Regulamin – Kosz Wielkanocnego Zająca

Więcej w święta, konkurs, kosz
Nurkowie z kraju i z zagranicy witali wiosnę podczas XV Skorpenowego Spływu Łyną

Barwne, oryginalne przebrania i mnóstwo zabawy - tak wyglądał 15. Skorpenowy Spływ Łyną. Nurkowie z całego kraju właśnie w ten sposób w Olsztynie powitali wiosnę. W poprzednim...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV