Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zmiany w rozkładzie jazdy olsztyńskich autobusów miejskich

Fot. Łukasz Węglewski

W Święto Niepodległości olsztynianie muszą przygotować się na zmiany w kursowaniu autobusów.

W godzinach 12-12:30, podczas przemarszu kompanii honorowych i mieszkańców ulicami: Staszica-Pieniężnego-Piłsudskiego do placu Solidarności, na liniach 1, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 20, 24, 25, 28, 34, 35, 36 będą opóźnienia i odstępstwa od rozkładu.

Od 12:30, w trakcie uroczystości na placu Solidarności, wyłączone z ruchu będą odcinki alei Piłsudskiego od ulicy Głowackiego do Kościńskiego i i ulicy Głowacikego od Piłsudskiego do Mickiewicza. Autobusy nie będą zatrzymywały się na przystanku Hala Urania (w obu kierunkach), Planetarium (w obu kierunkach) i Teatr Lalek.

Linie 10, 15, 20 i 28 pojadą trasami objazdowymi. Linia numer 10 – w obu kierunkach od skrzyżowania Piłsudskiego/Kościuszki: Kościuszki-Kołobrzeska i dalej swoją trasą. 15 i 20 – w obu kierunkach od skrzyżowania Piłsudskiego/Kościuszki: Kościuszki-Żołnierska-Dworcowa-Piłsudskiego i dalej swoimi trasami. 28 – w obu kierunkach od skrzyżowania Piłsudskiego/Kościuszki: Kościuszki -Żołnierska-Dworcowa i dalej swoją trasą. Na objazdach będą obowiązywały wszystkie napotkane przystanki.

Około godziny 14 autobusy powinny wrócić na swoje trasy i dostosować się do rozkładu jazdy. (kośk/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w MPK, autobus
W Piszu zatrzymano nietrzeźwego kierowcę autobusu

Nietrzeźwy kierowca autobusu wiózł 20 pasażerów. Dzięki interwencji jednego z nich, został zatrzymany przez policję z Pisza. Autobus wyjechał rano z miejscowości Popielno do Rucianego Nidy,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV