Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów na liniach 16 i 28

Przebudowa alei Warszawskiej z ulicami Obrońców Tobruku i Armii Krajowej w Olsztynie. Fot. Łukasz Węglewski

Kolejne zmiany czekają pasażerów na przebudowywanym skrzyżowaniu alei Warszawskiej z Armii Krajowej i Obrońców Tobruku. Dotyczą one rozkładów jazdy miejskich autobusów na liniach 16 i 28.

Szesnastka będzie odjeżdżała z pętli „Osiedle Mazurskie” nie jak do tej pory o 7:11 tylko o 7:04, natomiast rozkład linii nr 28 z pętli „Brzeziny” w godzinach 5:00-6:30 będzie przyśpieszony o minutę. Korekty obowiązywać będą od poniedziałku do piątku oraz w dni robocze wolne od nauki szkolnej.

Zmieni się także położenie tymczasowych przystanków na ulicy Warszawskiej usytuowanych na wysokości siedziby olsztyńskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Miejsce postoju dla podróżujących zostanie przesunięte o około 150 metrów w kierunku skrzyżowania ulic Warszawskiej i Jagiellończyka. Prace nad skrzyżowaniem potrwają do końca lipca bieżącego roku. (łwi/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w MPK, autobus, przebudowa, warszawska
Poważne nieprawidłowości w Mazurskim Parku Krajobrazowym

Pokaźna lista nieprawidłowości w Mazurskim Parku Krajobrazowym. Olsztyńska delegatura NIK opublikowała wyniki kontroli, według której w dokumentacji panuje bałagan, a grunty były przekazywane podmiotom zewnętrznym, które...

Zamknij
RadioOlsztynTV