Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zbigniew Ziejewski zabrał głos w sprawie wyborów. Poseł PSL wskazał prawdopodobny termin głosowania

Zbigniew Ziejewski
fot. Przemysław Getka

Mam nadzieję, że wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca – mówi poseł PSL Zbigniew Ziejewski. Z wcześniejszych zapowiedzi wynika, że wybory prezydenckie powinny odbyć się pod koniec czerwca lub w pierwszej połowie lipca.

Przedstawiciele rządu w medialnych wypowiedziach wskazywali, że może to być 28 czerwca. Poseł PSL Zbigniew Ziejewski podczas konferencji prasowej w Olsztynie mówił, że liczy właśnie na taki termin.

To, co się mówi w Sejmie, to że ten termin to będzie 28 czerwca. Taki termin zakładamy, partie opozycyjne są zgodne do tego terminu. Mam nadzieję, że tak będzie

– mówi poseł.

00:00 / 00:00

Według posła Ziejewskiego dokładny termin wyborów prezydenckich powinien zostać podany w przyszłym tygodniu, podczas posiedzenia Sejmu planowanego na 27 maja.

 

Autor: A. Piedziewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PSL, poseł, wybory prezydenckie
Posłowie z Warmii i Mazur o ponownym starcie kampanii prezydenckiej. „Spotkania z wyborcami odbędą się, ale w sposób bezpieczny”

W najbliższy wtorek senackie komisje wznowią prace nad ustawą określającą zasady tegorocznych wyborów prezydenckich. Głosowanie ma odbyć się zarówno w lokalach wyborczych, jak i korespondencyjnie -...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV