Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zatrzymano morderców 33-letniego mężczyzny, który zginął na terenie ogródków działkowych

Fot. Fotolia

Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani pod zarzutem zabójstwa 33-latka w Olsztynie. Obaj przyznali się do winy. Grozi im dożywocie.

Przypomnijmy, że do zabójstwa doszło 30 grudnia na terenie działek niedaleko ulicy Synów Pułku. Przebywający tam dwaj bezdomni pobili 33-latka, z którym pili alkohol, zadając mu ciosy metalową rurką i butelką. Mężczyzna zmarł. Potem przenieśli jego ciało poza działki i tam porzucili.

Jak informuje rzecznik prokuratury okręgowej w Olsztynie prokurator Krzysztof Stodolny, w tej sprawie zatrzymano trzech mężczyzn, w tym dwóch z zarzutami zabójstwa.

Pierwszy został zatrzymany 29-letni Artur E., któremu zarzucono nieudzielenie pomocy pokrzywdzonemu. Następnie w wyniku intensywnej pracy policji na terenie Trójmiasta, zostali zatrzymani 33-letni Marcin W. i 34-letni Wojciech M. Mężczyznom tym ‚prokurator rejonowy przedstawił zarzut zabójstwa.

00:00 / 00:00

Cała trójka jest tymczasowo aresztowana. Podejrzanym o zabójstwo grozi dożywocie, natomiast 19-latkowi za nie udzielenie pomocy do 3 lat więzienia.

Autor: W. Chromy
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prokuratura, policja, pobicie, zabójstwo, uwaga, pilne, ogródzki działkowe
Policja kontroluje pustostany i altanki działkowe. Służby apelują o zwracanie uwagi na bezdomnych

Warmińsko-mazurska policja kontroluje miejsca, w których w czasie zimy mogą przebywać osoby bezdomne lub potrzebujące pomocy. Policjanci podkreślają, że pustostany, altanki działkowe czy podpiwniczenia budynków nie...

Zamknij
RadioOlsztynTV