DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Zakończył się Rajd Nadwiślański. Jak wypadli kierowcy z Warmii i Mazur?

Mikołaj „Miko” Marczyk wygrał Rajd Nadwiślański – trzecią rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Trzecie miejsce zajął natomiast Wojciech Chuchała z olsztyńskim pilotem – Sebastianem Rozwadowskim.

Na 7. pozycji został sklasyfikowany olsztyński kierowca – Adrian Chwietczuk, jadący z pilotem – Jarosławem Baranem.

Mamy sportowy niedosyt, bo wynikowo mogło być lepiej.

00:00 / 00:00

Drugie miejsce w klasyfikacji Rally3 zajął natomiast kierowca z Ornety – Radosław Typa z pilotem Pawłem Pochroniem.

To był bardzo trudny rajd. Rajdy znowu pokazały, że są nieprzewidywalne i trzeba walczyć do końca.

Kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – od 5 do 7 sierpnia w Rzeszowie.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

Więcej w Radosław Typa, Sebastian Rozwadowski, Rajd Nadwiślański
Adrian Chwietczuk na podium Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski!

Po 12 latach przerwy, olsztyński kierowca znów stanął na podium Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Ostatnio - w 2009 roku, podczas rajdu Lotos, trzeci był Zbigniew Staniszewski....