Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Groził siekierą sąsiadom. Młody napastnik trafił do aresztu

Zatrzymany 22-latek Fot. KPP Braniewo

Na 3 miesiące trafił do tymczasowego aresztu 22-latek, który w święta Bożego Narodzenia przestraszył sąsiadów, gdy wtargnął z siekierą na ich posesję.

– Zaniepokojeni seniorzy wezwali policję – relacjonowała oficer prasowy braniewskiej policji komisarz Jolanta Sorkowicz.

Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że sprawca wdarł się na posesję, uszkadzając bramkę, a następnie zaczął dobijać się siekierą do drzwi wejściowych i uszkodził również okno. Mężczyzna odgrażał się seniorom, że spali ich budynek. Gdy parę minut później policjanci dojechali pod wskazany adres i upewnili się, że małżeństwu nic już nie grozi, ponieważ napastnik uciekł, ruszyli w ślad za nim.

00:00 / 00:00

Agresora zatrzymano w poświąteczny poniedziałek. Teraz, decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Jest podejrzany o niszczenie mienia oraz groźby karalne.

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w areszt, agresja, siekiera, zatrzymanie, posesja, sąsiedzi
Śledczy ze Szczytna zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym

Policjanci ze Szczytna zatrzymali na Mazowszu poszukiwanego listem gończym mężczyznę. - Odnaleźli go w powiecie makowskim - powiedział oficer prasowy policji w Szczytnie starszy sierżant Izabela...

Zamknij
RadioOlsztynTV