Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wystartowała 23. Wenta Dobroczynna. Licytacja odbywa się tylko w internecie

Fot. D. Grzymska

Tym razem bez uroczystej gali, za to w całości w internecie – wystartowała Wenta Dobroczynna Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej.

23. już Wenta Dobroczynna odbywa się w tym roku na rzecz Arki Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie – informuje organizatorka Bożenna Ulewicz.

00:00 / 00:00

Jak zwykle dopisali ofiarodawcy fantów, a wybór w tym roku jest przedni. Można wylicytować ikonę podarowaną przez arcybiskupa Górzyńskiego, biżuterię od pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, srebrne spinki do mankietów z napisem Niepodległa, darowane przez wojewodę Artura Chojeckiego, czy promesę przelotu samolotem nad świętą Warmią, przyrzeczoną przez starostę Andrzej Abako.

Licytacja odbywa się tylko w internecie na portalu społecznościowym Facebook, gdzie wystarczy zapisać się do grupy. Wylicytowane pieniądze pozwolą na zapewnienie ciągłości wsparcia specjalistycznego – czyli pomoc psychologa czy terapeutów – przyznaje Tomasz Sztach, wiceprezes zarządu Arki Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie.

00:00 / 00:00

Aby zapisać się do grupy licytującej należy wpisać w okienko wyszukiwarki Facebooka: licytacja na rzecz 23. Wenty Dobroczynnej Akcji Katolickiej.

Pieniądze dla Arki zbierane są już po raz drugi w historii Wenty.

Fot. D. Grzymska

Ikona od arcybiskupa Józefa Górzyńskiego. Fot. D. Grzymska

Fot. D. Grzymska

Fot. D. Grzymska

 

Autor: D. Grzymska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
„Kupując podróbki, tracisz wiele razy”. Ruszyła kampania przeciwko nielegalnym środkom ochrony roślin

"Kupując podróbki, tracisz wiele razy" - pod takim hasłem ruszyła kampania edukacyjna przeciwko nielegalnym, podrobionym środkom ochrony roślin. Akcja prowadzona jest w całej Polsce, w tym...

Zamknij
RadioOlsztynTV